Auktion 97
Autor: (Columna),P., gen. Galatini.
97-345 (Columna),P., gen. Galatini. Opus de arcanis catholicae veritatis. Hoc est, In omnia difficilia loca Veteris Testamenti, ex Talmud, aliisqu(e) Hebraicis libris ... contra obstinatam Judaeorum perfidiam, absolutissimus commentarius. Ad haec, ╔J.Reuchlini...de Arte Cabalistica╗ libri tres... Basel, (Herwagen) 1550. Fol. Mit 2 Holzschn.-Druckerm. u. tls. fig. -Initialen. 12 Bl., 891 (recte 791) S., 16 Bl. Hldr. d. 19. Jhts. mit goldgepr. Rtitel. (Ecken u. Rckn. tls. beschabt, kl. Einriss im Gelenk, best.). [...] (Reuchlin)
 97-178 Goldast v. Haiminsfeld,M., 500,00 €
 97-4389 Cock, Hieronymus, 160,00 €
 97-4081 Tophane., 50,00 €
 97-3704 Konvolut, 50,00 €