Auction 79
Author: Luis de Granada.
79-537 Luis de Granada.Ecclesiasticae rhetoricae, sive, de ratione concionandi, libri sex, denuò editi, ac diligenter emendati. Item, ... Didaci Stellae, Hispani, ... de modo concionandi liber. et, Explanatio in Psalm. CXXXVI: Super flumina Babylonis. Köln, Birckmann für Mylius 1594. Mit Holzschn.-Druckerm. 8 Bl., 774 S., 1 w. Bl. Hldr. d. 19. Jhts. mit goldgepr. Rckn.-Fileten u. Tit. (Tls. berieb. u. best.). [...] (Minoriten Quebec)