Auction 74
Author: Magnum Speculum
74-711 Magnum Speculumexemplorum, ex plusquam octoginta auctoribus, pietate, doctrina et antiquitate venerandis... Editio novissima et correctissima, citationibus illustratum,... R.P.I. Davroultii...Ed. novissima. Köln, Friess 1718. 4°. 8 Bl., 683 S., 34 Bl. Blindgepr. Schweinsldr. d. Zt. über Holzdeckeln, mit Rsch. (Gebräunt, tls. fl. u. mit Wurmspuren, Schließen fehlen). [...] (Grenzwissenschaften und Okkultismus)
74-712 Magnum Speculumexemplorum, ex plusquam octoginta auctoribus... Opus variis notis, avtorvmque citationibus illustratum, & centum sexaginta exemplis locupletatum...studio J.Maioris... Editio novissima et correctissima... I.Davrovtii... Köln, Friess 1672. 4°. Mit gest. Front. 7 Bl., 683 S., 35 Bl. Prgt. d. Zt. mit hs. Rsch. (Etw. gebräunt, tls. fl., berieb. u. best.). [...] (Grenzwissenschaften und Okkultismus)