Auktion 67

Autor: Festus,S.P. u. M.V.Flaccus.

67-224 Festus,S.P. u. M.V.Flaccus.

Festus,S.P. u. M.V.Flaccus.De verborum significatione. Lib. XX. Notis et emendationibus illustr. Andreas Dacerius, in usum serenissimi Delphini. Accedunt in hac Nova Editione integrae Josephi Scaligeri, Fulvii Ursini, & Antonii Augustini, cum Fragmentis & Schedis...Amsterdam, Huguet 1700. 4°. Mit gest. Front., gest. Titelvign. u. 2 gest. Textvign. 14 Bl., 596 S.; 2 Bl., 96 S., 12 Bl. Ldr. d. Zt. mit Rverg. u. Rsch. (Vord. Gelenk geplatzt, ob. Kap. mit kl. Fehlstelle, berieb. u. best.). [...]