Auction 74
74-89 Magyar Biblia
avagy az O es Uj Testamentom könyveiböl allo tellyes Szent Iras a Magyar nyelven. Mellyet a Sido Chaldeai es Görög nyelvekböl Magyar nyelvre forditott, es minden resz könzönseges summajat es refzeit meg-mutato marginalis jegyzesekkel meg-vilagositott Comaromi C. György, S.I.M.D. es D.P. MDCLXXXV esztendöben.. (Leyden, 1719?). Mit gest. Tit. 1386 S., 2 Bl., 104 S., 1 Bl. Ldr. d. Zt. mit Rverg. (Tls. berieb. u. best., Ecken tls. kl. Ausrisse, etw. fl.).
Seltene ungarische Bibel. - Leicht gebräunt, tls. etw. stockfl. St. u. hs. Eintr. a. Vors.