Auction 89
89-865 Broers,J.C. (Praes).
Disputatio Academica De Valdensium Secta Ab Albigensibus Bene Distinguenda Quam ... Ex Auctoritate ... Jacobi Cornelii Broers ... Publico Ac Solenni Examini Submittit Petrus Jas ...Leiden, van Benten 1834. 4°. 4 Bl., 128 S., 2 Bl. Okart. (Rckn. mit Fehlstellen, Gelenke eingeriss., best.). - Seltene einzige Ausg. d. Hochschulschrift. - Breitrand. Ex.