Auktion 78
78-861 Wallhorn,N.V.
Specimen II juris publici Austriaci, ex ipsis legibus actisques publicis eruti. Wien, J. T. Trattner, 1754. 4°. 6 Bl., 278 S., 2 Bl. Ldr. d. Zt. m. Rvergold. (Berieb. u. best., tls. Schabspuren). - Etw. gebräunt, tls. stockfl. St.a.T.