Auction 65
65-77 Biblia Hebraica
manualia. Ad praestantiores editiones accurata...Cura et studio J. Simonis. Editio secunda emendatior. Halle, Waisenhaus 1767. XVI, 1334 S. - Angebunden: Analysis et explicatio lectionum masorethicarum, kethibhan et karjan... Edit. secunda. Ebda. o.J. 75 S. - Explicatio epicriseon Masorethicarum, quae singulis biblicis...Ebda. o.J. 48 S. - Dictionarium veteris testamenti Hebraeo-Chaldaicum...2. ed. a J.Simonis. Ebda. 1766. 75 S. Hldr. d. Zt. (Tls. berieb. u. best.).
Fürst III, 337. - Etw. gebräunt, tls. stockfl. 2 Bl. lose.