Auction 111
111-73 Sammlung
von 14 theologischen Schriften in Rätoromanisch. 18. (7) und 19. (7) Jhdt. Versch. Einbände. (Starke Gebrauchsspuren).
Enthält u.a.: Riola,C. Trommeta spirituala per excitar tots dormenzats pecchiaders, in special quels chi dormen in baselgia & chiasa da deis. Engadin, Janet 1709. - Consolaziun dell'olma devoziusa quei ei canzuns spiritualas de Nies Segner, Nossa Donna dils Songs et autras. 4. ed. Dillingen 1796. - Hebel,J.P. Istorias Biblicalas. Cuera 1831. - Bühler,J.A. Grammatica elementara dil lungatg rhäto-romonsch per diever dils scolars en classas superiuras dell. I. Part. Cuera 1864. - Ilg nief Testament da niess Senger Jesu Christ. Cuera, 1820. - Weitere. Tls. starke Gebrauchsspuren.