Auction 111:

  Auction 111

111-73

Sammlung

Estimate: 300,00 €

von 14 theologischen Schriften in Rätoromanisch. 18. (7) und 19. (7) Jhdt. Versch. Einbände. (Starke Gebrauchsspuren).

Enthält u.a.: Riola,C. Trommeta spirituala per excitar tots dormenzats pecchiaders, in special quels chi dormen in baselgia & chiasa da deis. Engadin, Janet 1709. - Consolaziun dell'olma devoziusa quei ei canzuns spiritualas de Nies Segner, Nossa Donna dils Songs et autras. 4. ed. Dillingen 1796. - Hebel,J.P. Istorias Biblicalas. Cuera 1831. - Bühler,J.A. Grammatica elementara dil lungatg rhäto-romonsch per diever dils scolars en classas superiuras dell. I. Part. Cuera 1864. - Ilg nief Testament da niess Senger Jesu Christ. Cuera, 1820. - Weitere. Tls. starke Gebrauchsspuren.

Sammlung | Bild Nr.1Sammlung | Bild Nr.2Sammlung | Bild Nr.3Sammlung | Bild Nr.4Sammlung | Bild Nr.5Sammlung | Bild Nr.6Sammlung | Bild Nr.7Sammlung | Bild Nr.8Sammlung | Bild Nr.9Sammlung | Bild Nr.10Sammlung | Bild Nr.11Sammlung | Bild Nr.12Sammlung | Bild Nr.13Sammlung | Bild Nr.14Sammlung | Bild Nr.15

Sammlung | Bild Nr.1

Sammlung | Bild Nr.2

Sammlung | Bild Nr.3

Sammlung | Bild Nr.4

Sammlung | Bild Nr.5

Sammlung | Bild Nr.6

Sammlung | Bild Nr.7

Sammlung | Bild Nr.8

Sammlung | Bild Nr.9

Sammlung | Bild Nr.10

Sammlung | Bild Nr.11

Sammlung | Bild Nr.12

Sammlung | Bild Nr.13

Sammlung | Bild Nr.14

Sammlung | Bild Nr.15

Estimate:
300,00 €

Your bid: