Auktion 58
58-628 Sammelband
mit 10 Dissertationen u.ä. Trier, Eschermann u.a. 1748-63. Pbd. d. Zt. (Berieb. u. best., unt. Kap. mit Fehlst.).
Meist "Praeside... G.C. Neller". Enthält u.a.: Hontheim,P.J.v. Succinta lucubratio de varietate residentiarum canonicalium,... 1759. - Hügel,M.H.L. De episcoporum testamenti factione activa, eorundemque testamentis sancte ordinandis... 1761. - Trarbach,J.N.H.v. Repetitio discursiva...juramento calumniae pars posterior,... 1762. - Weitere. - Tls. abweichendes Papierformat, Gebrauchsspuren.