Auktion 56
56-60 Novum testamentum Graecum,
cum lectionibus variantibus mss. exemplarium, versionum, editionum, Ss. patrum et scriptorum ecclesiasticorum...Accedunt loca scripturae parallela, aliqua exegetica...Studio et labore J.Milii...Ed. secunda. Lpz., Gleditsch 1723. Fol. Mit gest. Titelvign. u. Anfangsvign. 13 Bl. (davon 4 w.), 632 S. Hprgt. d. Zt. (Gebr., tls. angestaubt u. fleckig, Kanten tls. beschabt, bestoßen).
Tls. stockfleckig u. wellig. Mehrere Druckstellen., das le. Bl. mit kl. Wasserfleck im unt. Blattrand. Hs. Eintr. a. Vors. St.a.T.