Auction 79
79-568 Vitale,F.A.
In binas veteres inscriptiones L.Aurelii Commodi imperatoris aetate positas Roame recens detectas. Dissertatio qua gladiatorum materia fere tota enucleatur. Rom, Komarek 1763. 4°. Mit 1 gefalt. Kupfertaf. 88 S. Prgt. d. Zt. (Gelenke geplatzt, Rckn. mit Einriss, gebräunt, tls. fl.).
Beiliegt: Reclusio,F.A. De vita, et honestate parochorum , aliorumque omnium, qui in sortem domini vocati sunt dissertatio Theologica, Canonica, Historica, Forensis ... Rom, Typis Archangeli Casaletti ad Minervam 1768. 4°. 2 Bl., 79 S. Pbd. d. 19. Jhts. (Gebräunt u. best.). - Unbeschn. Ex., tls. stockfl., mehrf. gestempelt.