Auktion 53
53-55 Böckhn,P.
Commentarius in jus canonicum universum, sive in quinque libros ac titulos decretalium Gregorii IX....et concordantes alios tam ejusdem juris canonici quam civilis, in tres tomos distributus. 3 Bde. Salzburg, J.J.Mayr's Erben 1735-39. Gr.4°. Mit gest. Front. Kalbsldrbde. d. Zt. mit reicher Rverg. u. Rsch. (Tls. mit Wurmgängen, etw. beschabt, berieben u. bestoßen). - Kapsner I, 1738. - Mit einigen Wurmgängen, St.a.T.