Auktion 79
79-543 Muratori,L.A.
De paradiso regnique caelestis gloria non exspectata corporum resurrectione justis a Deo conlata adversus Thomae Burneti Britanni librum de statu mortuorum. Verona, Vallarsius 1738. 4°. Mit gest. Titel- u. Kopfvign. XXIV, 338 S. Mod. Hldr. mit goldgepr. Rckn.-Fileten.
Graesse IV, 626. Seltene erste Ausgabe. - Tls. stockfl., leicht wasserrand., mehrf. gestempelt (tls. mit Lochst.). - Beiliegt: Maroni,F.A. Commentarius de ecclesia et de episcopis reatinis in quo Unghelliana series emendatur...Rom, Puccinelli 1763. 4°. 2 Bl., S. 9-78 (satt 78), 1 Bl. Prgt. d. Zt. - Nicht kompl., breitrand. Ex. St. u. hs. Besitzverm. a. T.