Auction 77
77-54 Blesensis,P.
Opera omnia ad fidem manuscriptorum Codicum emendata, Notis & varijs Monumentis illustrata. (Hrsg. von P. de Goussainville). Ed. nova in qua Nonnulla eiusdem auctoris... Paris, S.Piget 1667. Fol. Mit gest. Titelvign. 18 Bl., 802 S., 35 Bl. Prgt. d. Zt. mit Blindpräg. (Etw. gebräunt, tls. fl., Gelenke tls. geplatzt, best.).
Tls. gebräunt u. stockfl. Vors. angestaubt u. randriss. Hs. Besitzverm. a. Vors.