Auktion 68
68-508 Mabillon,J.
Stimuli ...Ad Excitandos, & Animandos Religiosos, Ut Se Studiis Applicent, ex eiusdem Tractatu de studiis monasticis Gallice conscripto desumpti ac idiomate Italico donati ab ... Nicolao Hieronymo Ceppi ...; nunc autem in linguam Latinam translati ... a Theophilo Frähamer. Regensburg, Englerth 1763. Kl.4°. Mit 3 gest. Taf. 16 Bl., 287 S. Hprgt. d. Zt. (Etw. gebräunt, tls. berieb. u. best.).
Sehr seltene Schrift Mabillons. - Etw. gebräunt, tls. stockfl. St.a.T. Hs. Besitzverm. a. Vors.