Auktion 125
125-495 Molther,J.
Malleus obstinationis iudaicae, hoc est, duae disputationes theologicae, infidelitati... Ffm., Latomus 1600. 8 Bl., 74 S., 1 Bl. - Vorgebunden: Bellarmino,R. Institutiones linguae hebraicae ex optimo quoque auctore collectae... Antwerpen, Plantin-Moretus 1596. 197 S., 1 Bl. - Drusius,J. De litteris Mosche Vechaleb libri duo. Leiden, Plantin 1599. 44 S. - Evangelium secundum Matthaeum in lingua hebraica cum versione latina, atque... S. Münster. Basel, Henricpetri (1582). 8 Bl., 396 S., 32 Bl. Prgt. d. Zt. mit hs. Rtitel u. Bibl.-Rsch. (Gebrauchsspuren).
I. VD 16, ZV 11129. - Interessanter Sammelband. - Tls. leicht fleckig u. gebräunt, Bibl.-St. u. hs. Besitzverm. a.T. - (Philol. 101)