Auction 125
125-483 Connor,B.
Evangelium medici: seu medicina mystica: de suspensis naturae legibus, sive de miraculis, reliquisque en tois bibliois memoratis, quae medicae indagini subiici possunt. Jena, Croeker 1724. 8 Bl., 193 S., 5 Bl. Spät. Hlwd. (Schwach best. u. berieb.). - Titel u. le. Bl. gebräunt. Ehemaliges Bibliotheksexemplar mit Stempel und Signatur.