Auktion 59
59-48 Morin,S.
Exercitationes de lingua primaeva ejusque appendicibus. In quibus multa S. Scripturae loca, diversae in linguis mutationes, multiplices nummorum Israelitarum, & Samaritanorum species, atque variae veterum consuetudines exponuntur. Utrecht, Broedelet 1694. Kl.4°. Mit gest. Tit. u. 3 Kupfertaf. 7 Bl., 448 S., 4 Bl. Ldr. d. Zt. mit Rverg. (Berieben u. bestoßen, mehrere Kratzspuren, etw. gewölbt).
Durchgeh. gebräunt. Anfang u. Ende stärker wasserrandig u. etw. wellig. Tls. stockfleckig. Hs. Eintr. a. Vors. Gekauft wie besichtigt.