Auktion 69
69-4755 Ulrichs, Timm
(1940 Berlin). "Quadratvariator". 4 Bl. Farbsiebdrucke 1971. 41 x 41 cm. Alle sign., dat., num. u. betit.
Sonderedition der Galerie Alexander Baier. - "Qu.-V (521-518)". - "Qu.-V (523-518)". - "Qu.-V (522-518)". - "Qu.-III". - Ex. 20/25 (2), 19/25 u. 94/100.