Auktion 110
110-4714 Berlin.
3 Bl. Guckkastenblätter. Kolor. Kupferstiche, um 1780. Je Qu.Fol. Je unt. Passep. u. Glas gerahmt.
Enthält: Prospectus Armamentarii regii versus arcem principis regis haereditarii Berolini. - Invalidorum militum hospitium regium Berolini. - Prospectus arcis regiae versus locum ad stationes mutandas destinatum Berolini. - Tls. mit leichten Gebrauchssp.