Auktion 110
110-465 Thesaurus theologicus,
in quo Natalis Alexandri, Dionysii Petavii, Iacobi Sirmondi, Iohannis Mabillonii, Petri Coustantii, Gabrielis Danielis, Henrici cardinalis Norisii, Iohannis Garnerii, aliorumque clarissimorum virorum Dissertationes theologico-historico-criticae exhibentur ad ordinem tum Tractatuum theologicorum, seu Summae Angelici Doctoris S. Thomae, tum materiarum ad singulos tractatus pertinentium dispositae. 13 in 16 Bdn. Venedig, Pezzana 1762-63. 4°. Prgtbde. d. Zt. mit hs. Rtitel. (Berieb. u. best., tls. etw. wurmspurig).
Seltene einzige Ausgabe dieser Sammlung theologischer Dissertationen. - Fleckig, Gebrauchsspuren, hs. Besitzverm. a.T. Bibl.-Ex.