Auktion 86
86-4517 Caesar,C.J.
Commentarii de bello Gallico et civili. De bello Alexandrino. Africano et Hispaniensi. Ex recensione F.Ovendorpii. 2 Tle. in 1 Bd. Nbg., Riegel 1789. Kl.8°. 1 Bl., 348 S; 436 S., 2 Bl. Hprgt. d. Zt. (Tls. fl., berieb. u. best.). - Etw. gebräunt u. stockfl.