Auction 67
67-45 Basnage,S.
De rebus Sacris & Ecclesiasticis Exercitationes Historico-Criticae: In quibus Cardinalis Baronii Annales, ab Anno Christi xxxv, in quo Casaubonus desiit, expenduntur; Tum & multa Adversus Bellarminum, Lightfootum, Pagium, & alios discutiuntur, plurimique Historiae & Chronologiae errores emendantur. Utrecht, Water 1692. 23 Bl., 697 S., 6 (statt 7) Bl. Pbd. d. 19. Jhts. mit hs. Rsch. (Tls. berieb. u. best., unt. Kap. mit Einriss).
Durchgeh. gebräunt, tls. stockfl. 1 Bl. lose. Ohne d. le. Bl. Index. Mehrf. gestempeltes Bibl.-Ex. Hs. Eintr. a. Vors.