Auktion 122

122-434

Zwyndregt,L.v.

Verhandeling van den Hollandschen scheepsbouw, raakende de verschillende chartres der oorlogsschepen, tot 's lands dienst, en ter betrachtinge van alle bespiegelende en werkdadige liefhebberen der Hollandsche scheepsbouwkunde, Waarby, tot een aanhangsel, gevoegd is eene verhandeling van't bouwen der koopvaardyschepen door C. de Ruiter. Den Haag, van Thol 1759. 4°. Mit gest. Front., 1 gest. Kopfvign. u. 7 (von 8) gefalt. Kupfertaf. 4 Bl., VIII, 126 S. Hldr. d. Zt. (Berieb., Rckn. mit Fehlst.).

Zweiter Druck der ersten Ausgabe, vgl. Bierens de Haan 5481. - Ohne Tafel 5. Tls. etw. fleckig, Titel mit Stempelrasur. Vom Verleger verso T. eh. sign. - Exlibris. - Seltene Anleitung zum Schiffsbau.

Zwyndregt,L.v. | Bild Nr.1

Zwyndregt,L.v. | Bild Nr.1