Auction 126
126-412 Biblia latina.
Biblia sacra vulgatae editionis, Sixti V. Pontificis Max. jussu recognita, et Clementis VIII. Auctoritate edita, versiculis distincta... Genf, Tournes (ca. 1780). XXII, 632 S., 1 Bl., 256 S. Ldr. d. Zt. mit Rsch. (Berieb. u. best., Bibl.-Deckel u. -Rsch.). - Zahlr. Blattweiser, tls. etw. stockfleckig, Bibl.-St.a.T.u.V. - (5.1.7.8.)