Auction 53
53-41 Gessner,S.
Genesis sive primus liber Moysis, disputationibus XXXVIII, breviter comprehensus, et collatis diversorum inter se patrum sententiis, orthodoxe explicatus, ut praecipuae quaestiones distincte sint tractatae et declaratae. Wittenberg, Meisner 1604. Kl.4°. Mit Holzschn.-Titelbord. 6 Bl., 976 S. Prgt. d. Zt. (Unt. Kap. läd., Gelenke tls. eingerissen, tls. fleckig, beschabt u. bestoßen, es fehlen die Schließbänder). - Durchgeh. gebr., tls. stockfleckig. N.a.Vors.