Auction 97
97-401 Gaffori (Gafforus),C.
Disputationis Tiranensis inter pontificios et ministros verbi Dei in Rhaetia, anno 1595 & 1596 habitae partes IV... nec non relatio totius disputationis historica exactissima... omnia nunc primo in lucem edita... Basel, Waldkirch 1603. Kl.4°. 8 Bl., 394 (recte: 392) S., 8 Bl. Rot eingefärbter Prgt. d. Zt. (Gebrauchsspuren, fehlen die Schließbänder).
Barth 1704. Haller III, 475. - Gebräunt, hs. Eintr. a.V. Innendeckel etw. wurmspurig. - Selten.