Auction 64
64-398 Lama,B. u. L.A.Muratori.
De recta hominis christiani devotione opus nunc primum ex Italico sermone in Latinum B.lamae opera conversum. Accedit ejusdem...Dissertatio de naevis in religionem incurrentibus...Venedig, Balleoni 1760. XII, 335; XXIV, 108 S. Hldr. d. Zt. mit Rverg. (Ob. Kap. mit kl. Fehlstelle, etw. best.). - Recht selten. Saubere u. ordentliche Erhaltung. Mit dekorat. Buntpapier-Vors.