Auktion 66
66-392 Kavina,P
De Legitimo Tempore Paschatis. Hebraeorum, & Christianorum. Dissertatio historico-astonomico-legalis. Ad...Hyacintum libellum...Adjectae sunt in fine auctoris Vindiciae ab oppositionibus quorundam, ubi plurima contra nuperam Anni caelestis, & solaris. Notus...F.Leverae Romani. Venedig, Hertz 1667. 4°. Mit Holzschn.-Druckerm., Initialen u. Zierleisten. 4 Bl., 127 S., 2 Bl. Prgt. d. Zt. (Tls. beschabt, gebräunt u. best.).
Jöcher II, 2053. Sehr selten. - Tit. in Rot u. Schwarz. Durchgeh. etw. wellig. Innengelenke mit Wurmgängen.