Auction 90
90-391 Meursinge,A.
Specimen e litteris orientalibus, exhibens Sojutii librum de interpretibus Korani, ex ms. codice bibliothecae Leidensis editum et annotatione illustratum,... praeside viro clariss. Hen. Engel. Weijers,... ad publicam disceptationem proponit Albertus Meursinge. Leiden, Luchtmans 1839. 3 Bl., 188 (lat. u. arab. Text), 2 Bl., 44 S. (arab. Text). Mod. Hldr. mit Rsch. (Gering berieben). - Zenker I., 843. Originalausgabe. - Seiten mit leichtem Staubrand.