Auction 92
92-38 Calmet,A.
Dissertationes in vetus et novum testamentum latinis literis traditae a J.D. Mansi. Ed. novissima. 3 Bde. Würzburg, F.X. Rienner 1789. Kl.4°. Hldrbde. d. Zt. mit Rsch. (Tls. beschabt u. etw. best.).
Etw. fleckig, St.a.V. - Dabei: Graveson,I.H.v. Tractatus de vita, mysteriis, et annis Jesu Christi... 5. ed. 2 in 1 Bd. Venedig, Remondini 1761. - Loesner,C.F. Observationes ad novum testamentum e Philone Alexandrino. Lpz., Boehm 1777. - Zus. 5 Bde.