Auction 117
117-38 (Thomas Hibernicus).
Flores bibliae sive loci communes omnium fere materiarum ex veteri ac novo Testame[n]to excerpti, atque alphabetico ordine digesti, nuncq[ue] demum castigati. Lyon, Rovillium 1576. 12°. 798 S., 1 w. Bl., 4 Bl. Ldr. d. Zt. (Berieb. u. best.). - Etw. Gebrauchsspuren, Besitzverm. a.T. - Seltene Ausgabe.