Auction 90
90-379 Corpus juris canonici.
2 Tle. in 1 Bd. Basel, Thurneisen 1746. 4°. Ldr. d. Zt. mit Rverg. (Gelenke tls. eingeriss., mehrere Wurmspuren, tls. beschabt u. best.).
VD18 11112379-002. - Von Lancelotti u. Freisleben bearb. Aufl. - Mit zahlr. kl. Blattweisern. Tls. gebräunt u. stockfl. - Dabei: (Neller,G.C.). Principia Juris Publici Ecclesiastici Catholicorum Ad Statum Germaniae Accomodata In Usum Tyronum. Frankfurt u. Lpz., Knoch & Esslinger 1746. 4 Bl., 166 S., 5 Bl. - Angebunden: Rothfischer,F.I. Diss. de Potestate circa Sacra et Bona Ecclesiastica, qua cel. L. B. Wolf circa ecclesiam principia methodo scientif. examinantur. Regensburg, Lang 1748. 132 S., 2 Bl. - Rasperger,C. Spiritus Privati Ex Paschate Typico Coenae Et Vero Crucis Scandalum...O.O. 1747. 4 Bl., 90 S., 1 Bl. Hprgt. d. Zt. mit Rsch. - VD18 14530929-003