Auktion 92
92-375 Wünnhardt,G.
Subsidia sacri tribunalis ad instructionem practicam confessarii ... Augsburg, Rieger 1778. 8 Bl., 343 S. Ldr. d. Zt. (Best.).
VD 18, 12359408-001. - Tls. etw. stockfleckig, hs. Besitzverm. a.T. Exlibris. - Selten.