Auktion 91
91-3611 Brahe,T.
Observationes septem cometarum. Ex libris manuscriptis qui Havniae in magna bibliotheca regia adservantur nunc primum ed. F. R. Friis. Kopenhagen, Steen, 1867. 4º. Mit 5 lithogr. Tafeln. 1 Bl., VIII S., 1 Bl., 120 S. Hldr. d. Zt. (Kapital läd., beschabt, bestoßen). - Vorsätze fleckig.