Auktion 99
99-354 Perrone,J.
Praelectiones theologicae quas habebat in collegio Romano. Ab eodem in compendium redactae. Editio post Romanam secunda diligentius emendata et novis accessionibus ab ipso auctore locupletata. 4 Bde. Wien, Mechitharisten Congregation 1846. Hldrbde. d. Zt. (Tls. berieb. u. best.).
Giovanni Perrone SJ (1794-1876) war Professor der Dogmatik u. ab 1853 Rektor am Collegium Romanum und 1873 Leiter der Gregorianischen Universität in Rom. - Gebräunt u. stockfl. St.a.T. u. Vors.