Auktion 88
88-348 Vier theologische Dissertationen.
Um 1693-1720. Kl.4°. Mit Heftstreifen.
Enthält: Möller,J. (Praes.). D. Lutherum Ut Martyrem Confessori Contradistinctum, In Persecutionibus Gravissimis... Rostock, Weppling 1693. 68 S. - VD 17 12:152293B. - Mayer,J.F. (Praes.). Christiani Regis Galliae Communionem sub utraque... O.O. 1709. 1 Bl., 22 S. - Pregizer,G.C. ... de universa ecclesia christiana imprimis Wirtembergica et Reutlingensi... Tbg., Sigmund 1720. 1 Bl., 20 S. - Weidner,J.J. Delineatio curiae papalis quae Megalandrum nostrum ditionibus suis exterminavit... Rostock, Weppling (um 1717). 58 S., 2 Bl. - Etw. gebräunt u. stockfl. Alle Titelbl. gestempelt.