Auction 79
79-3454 Brisson,A.D.
Regnum Animale In Classes IX. Distributum : Sive Synopsis Methodica Sistens generalem Animalium distributionem in Classes IX, & duarum primarum Classium, Quadrupedum scilicet & Cetaceorum, particularem divisionem in Ordines, Sectiones, Genera & Species... Editio altera auctior. Leiden, Haak 1762. 4 Bl., 296 S. Ldr. d. Zt. mit goldgepr. Fileten. (Tls. berieb. u. best.). - Durchschossenes Ex. Gebräunt u. stockfl., tls. angestaubt. St.a.T. Exlibris beschabt.