Auction 54
54-330 Joannes a Sancto Thoma.
Speculum sine macula; id est tractatus de approbatione et authoritate, nec non immaculata puritate coelitus approbatae doctrinae Divi Thomae Aquinatis... Köln, Busaeus 1658. 5 Bl., 174 S. Prgt. d. Zt. (Gebr. u. fleckig, tls. berieben u. bestoßen, es fehlen die Schließbänder). - Durchgeh. gebr. u. stockfleckig. Ende wasserrandig. Einige Wurmgänge. Tls. gelockert u. lose. N.a.Vors.