Auktion 132:

  Auktion 84

84-30

Kircher,C.

Concordantiae Veteris Testamenti Graecae, Ebraeis Vocibus Respondentes, polychrestoi. Simul Enim Et Lexicon Ebraicolatinum, Ebraicograecum, Graecoebraicum: genuinam vocabulorum significationem, ex Septuaginta duorum, ut vulgo volunt, interpretum (vel istis, pro tempore, deficientibus, ex Aquilae nonnunquam, vel Symmachi, vel Theodotionis) translatione petitam...1. Tl. (statt 2). Frankfurt, Marnius u. Aubrius 1607. 4°. Mit Holzschn.-Druckerm. 4 Bl., 2272 Sp. Ldr. d. Zt. mit blindgepr. Fileten u. Rverg. (Vdeckel lose, Kap. mit kl. Ausrissen, berieb. u. best.).

VD 17 23:322824R. Sehr seltene Bibelkonkordanz. - Papierbedingt leicht gebräunt.

Kircher,C. | Bild Nr.1

Kircher,C. | Bild Nr.1

Nächste Auktion 132

findet von 14. - 16. Februar  2024 statt