Auktion 117
117-297 Martini,F.
Commentarius de iure censuum reditum, eorum potissimum, qui emptionis titulo comparantur... Köln, Kalcovius 1660. 18 Bl., 332 S., 28 Bl. - Angeb.: Ders.: Singularis et iuris notabilia... ed. ab M. Servatii. Köln, Kalcovius 1660. 4 Bl., 363 S., 11 Bl. Prgt. d. Zt. (Rckn. mit gr. Fehlstelle).
Schulte III, 131 f. - Tls. stärker gebräunt oder fl. - Dabei: Merer,M.C. Justitia successionis legitimae, in bona,... Augsburg 1704. - (Sellon,J.J.de). Lettre de l'auteur du concurs ouvert à Geneve en 1826, en faveur de l'abolition de la peine de mort,... Genf 1827. - Ulpianus,D. Fragmenta libri singularis regularum,... Leiden u. Utrecht 1774. - Zus. 4 Bde.