Auktion 106
106-2803 Linne,C.v.
Species plantarum exhibentes plantas rite cognitas ad genera relatas cum differentiis specificis, nominibus trivialibus synonymes selectis, locis natalibus secundum systema sexuale digestas. Ed. quarta, post Reichardianam quinta. Bde. 5 (Tl. 1) u. 6 in 2 (statt 13) Bdn. Bln., Nauk 1810-24. Hldrbde. d. Zt. mit goldgepr. Rsch. (Best. u. berieb.). - Pritzel 5427. - Tls. etw. gebräunt u. fl.