Auktion 97
97-2557 Rila,C.
Musica spirituala da l'olma quei ei Canzuns spiritualas [Texte imprimé] : las qualas ils christiauns pon a dein cantar flissia mengtiers la gliergi ad hanur da Deus, a tiers ilg salid, trosta lagrament da lur olmas ... Cuera, Ott 1782. 302 S. Mod. Ldr. (Schließen fehlen).
Barth 1999 D. - Stark gebräunt u. stärker Alterssp. - Fehlende Registerbl. in Kopie eingebunden. - Dabei: 3 weitere sakrale Schriften a.d. 19. Jhdt. - Barth 2016 D, 2034 D, 2175 D. - 2 Beilagen, 1 unkomplett.