Auction 96
96-230 Principato,A.M.
Dissertatio polemica justificationis illustriss. Ivonis episcopi Atrebatensis severissima censura propositiones Gobatianis inurentis,...Messina, M.Claramonte 1746. Kl.4°. 4 Bl., 65 S. Kart. d. Zt. (Gebräunt, tls. fl. u. best.).
Seltener Druck in Messina. Kein Ex. in dt. Bibliotheken. - St.a.T. Einige S. Anfang u. Ende mit Lochst.