Auction 125
125-222 Periodus Mundi
sive Aevorum Revolutiones Scriptura Tum Sacra Tum profana Exhibitae ubi de mundo ipso, de Historijs a creatione mundi... De Romano vero Imperio fusius tractatur P.J. Wohlgemuth. Lat. Handschrift auf Papier, 2. H. 18. Jh. 1 Bl., 210 beschr. S. Hldr. d. Zt. mit Bibl.-Rsch. (Berieb. u. beschabt). - Unt. Ecken etw. feuchtigkeitsfleckig, Bibl.-St. a.T. - (Hist. prof. 111)