Auktion 110
110-2048 Sophokles.
Tragoediae septem et deperditarum fragmenta, ex ed. et cum annot. integra Brunckii et Schaeferi, cui intertextae sunt glossae ex Eustathio et Suida excerptae. Acced. notae C.G.A. Erfurdtii. Bde. 3 Tle. in 2 Bdn. Oxford, Baxter 1820. XVI, 592; S. 593-847; 356 S. Hldrbde. d. Zt. (Tls. fl., berieb. u. best.).
Hoffmann III, 419. Schweiger, 293. "Emendated reprint of the 1800 edition" (cf. Dibdin II, 416). - Unbeschn. Ex., etw. gebräunt tls. stockfl.