Auction 103
103-1792 Claudianus,C.
(Opera) quae ex(s)tant Nicolaus Heinsius rec. ac notas addidit, quibus acc. selecta variorum commentaria... 2 Bde. Padua, Manfre 1734. 10 Bl., 465 S.; 1 Bl., S. 469-919, 8 Bl. Prgtbde. d. Zt. (Etw. Gebrauchsspuren). - Etw. stockfleckig, Besitzverm. a.V. - Exlibris.