Auktion 110
110-173 Francisus a Jesu Maria.
Collegii Salmanticensis FF. discalceatorum B. Mariae de Monte Carmeli Primitivae Observantiae. Cursus theologiae moralis...Editio ceteris correctior. Tle. 1-6 in 3 Bdn. Venedig, Pezzana 1734. Fol. Mit Holzschn.-Tvign. Ldrbde. d. Zt. mit Rverg. u. Rsch. (Tls. stärker beschabt u. best., etw. fl.). - Tls. gebräunt u. stockfl. Hs. Besitzverm. a. T. St. u. Bibl.-Exlibris a. Vors.